Flat 200Mts Praia Cabo Branco Pisc Vista Pro Mar
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Oneindige zwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Spa en ontspanning Spa-lounge Jacuzzi | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in João Pessoa te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Flat 200Mts Praia Cabo Branco Pisc Vista Pro Mar João Pessoa, gelegen op 2 km van de Cabo Branco vuurtoren en op wandelafstand van 11 minuten van het Cabo Branco strand. In dit 20 m² grote appartement, in de buurt van Foundation Jose Americo House, vinden gasten een bubbelbad.
Als gasten verblijven in dit appartement, hebben ze toegang tot een patio voorzien van airconditioning. Om u comfort te verhogen vindt u een bubbelbad, een apart toilet en een douche in deze 1-badkamer accommodatie.
Bij Flat 200Mts Praia Cabo Branco Pisc Vista Pro Mar vindt u een kitchenette. Ook de aanwezigheid van een zwembad garandeert een ontspannen verblijf.
- Locale bezienswaardigheiden
- Extremo leste do Brasil3763 km
- Mangabeira Shopping Center3104 km
- Praia do Seixas3633 km
- Igreja New Life Quadramares2701 km
- Aquário Paraíba3652 km
- Estacao das Artes Prefeito Luciano Agra3057 km
- Seixas Point3719 km
- Ponta do Seixas3720 km
- Estacao das Artes3088 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Presidente Castro Pinto23 km
- Treinstations
- Mandacarú7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Barbecuefaciliteiten
- Spa-lounge
- Jacuzzi
- Zwembad met uitzicht
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Patio
- Terras
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Flat 200Mts Praia Cabo Branco Pisc Vista Pro Mar.
Gasten van Flat 200Mts Praia Cabo Branco Pisc Vista Pro Mar kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Cabo Branco strand, binnen 11 minuten wandelen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Aquário Paraíba (3 km) en het strand Manaíra (3,1 km). - ❓
Hoeveel kost het om Flat 200Mts Praia Cabo Branco Pisc Vista Pro Mar te boeken?
De prijs van het boeken van Flat 200Mts Praia Cabo Branco Pisc Vista Pro Mar is $38. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Flat 200Mts Praia Cabo Branco Pisc Vista Pro Mar?
Ter plaatse kunnen gasten van Flat 200Mts Praia Cabo Branco Pisc Vista Pro Mar de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 20 vierkante meter. - ❓
Heeft dit appartement een eigen zwembad?
Dit appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.